İADE GENEL ŞARTLARI

Hann Karaköy Tasarım Atölyesinden  aldığınız ürünü, teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde faturanız ile iade edebilirsiniz.
Faturasız, iade takip numarasız ve kutusuz ürünlerde iade yapılamamaktadır.
İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, sitemizin "İletişim" sayfasındaki "İletişim Formu"nu, iade etmek istediğiniz ürün veya ürünlerin referans numaralarını, neden iade etmek istediğinizi ve size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi yazıp gönderiniz. Bu formu doldurup gönderdiğiniz zaman yetkili kişiler en kısa zamanda sizinle iletişime geçerek konu ile ilgili "İade Takip Numarası" verecektir. (Bu form 385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur.)
İadeler mutlak surette ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örneğin: yeniden kapatılamaz, yırtık, vs.) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, monte edilmiş/kurulmuş, parfüm kokusu sinen, üretim hatası haricinde alıcı tarafından zarar görmüş (taşı kırılmış vb.), başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sizdeki tüm kopyaları ile faturanın aslı ve iade takip numaranızı göndermeniz gerekmektedir.
İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti alıcı tarafından karşılanmaktadır.

ÜRÜNLERİN İADESİ ŞARTLARI

İade edilecek ürünlerin kullanılmamış olmaları gerekmektedir.
Ürunlerde kesinlikle parfüm ve ten  kokusu olmamalıdır.
Kullanılan malzemelerin karşılaştığı darbeler(düşürme,çarpma) yüzünden kırılan taşlar iade alınmaz.
Düşme, çarpma gibi kullanıcı tarafından doğan hasarların tadilatı,bedelinin ödenmesi ile yapılmaktadır.
Takıların üzerine direk parfüm sıkılması yapılan kaplamayı kısa surede bozacağından, bu tip uygulamalardan doğan bozukluklar iade kapsamına girmez.
Deniz ve havuzda takıların kaplamalarını bozacağından bu tarz işlem görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İADE İŞLEMLERİ

Gelen ürün öncelikle Hann Karaköy Tasarım Atölyesi yetkilileri tarafından  incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise,  iade işlemi başlatılır ve tarafınıza iadenizin onaylandığı bildirilir. Onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti  banka havalesi  olarak iade edilir. Bu süre Hann Karaköy Tasarım Atölyesinin   iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

Müeyyedzade, Necatibey Cd. No:1 K:4, 34425 Beyoğlu/İstanbul
(212) 293 9436 info@hannkarakoy.com

İADE KOŞULLARIGÜMÜŞ AKSESUAR BAKIMI